BOHEMALAND

Sportovně-rekreační a kongresový areál ve Zlatých Horách

Sportovně-rekreační a kongresový areál Bohemaland nabízejí široký výběr sportovních a rekreačních aktivit a možnost pořádání kongresů. Ve vzdálenosti několika desítek metrů od chatek Zlaté Hory se nachází kryté tenisové kurty, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, stolní tenis, pétanque či kulečník. Dále jsou v areálu k dispozici přednáškové sály, restaurace, bar, dětské hřiště, ohniště a další možnosti ubytování.


SKI Příčná  – Lanovka a sjezdovka

Po čas celého roku je v provozu taktéž nová velkokapacitní sedačková lanovka SKI Příčná, vedoucí z areálu Bohemaland přes přestupní stanici Edelštejn (654 m n. m.) až na vrchol Příčné hory (974 m n. m.)

V zimním období slouží lanovka především sjezdovým lyžařům a snowboardistům. Lyžařská dráha vede paralelně s lanovkou a má nyní délku 1300 m. K dispozici je několik kilometrů sjezdových tratí, různých obtížností pro malé i velké lyžaře. Je zde i 100 m dětský vlek pro začínající lyžaře.

V areálu Bohemaland ve Zlatých Horách je taktéž půjčovna lyží, snowboardů a dalších sportovních potřeb.

V těsné blízkosti areálu Bohemaland se také nalézá park sanatoria Edel, kde se nalézá jak dětské hřiště a průlezky, tak tělocvična pod širým nebem. Kde můžete rovněž můžete trávit svůj volný čas.

A pokud rádi chodíte na pěší tůry, jezdíte na kole nebo na běžkách, tak si na Zlatohorsku a Jesenicku přijdete určitě na své. Jsou zde stovky kilometrů značených tras a stezek, ze kterých si určitě každý s ohledem na své fyzické schopnosti dokáže vybrat. Cykloturistika v Jeseníkách není s výjimkou některých nejvyšších vrcholů omezována zákazy, takže si dostatečně vychutnáte zdejší přírodu i ze sedla kola.

Tipy na výlety

 

http://www.bohemaland.eu

 

Chcete strávit příjemnou dovolenou v Jeseníkách?
Už neváhejte a přijeďte rovnou k nám do Zlatých Hor. Čekají na Vás samostatné chatky s kompletním vybavením uprostřed krásné a čisté horské přírody.

 

Přesunout se na začátek